Son 4 yıldır çocukları içine çeken dijital girdap konusunu inceliyorum. Çocukların ergenlikte yaşadıkları ve gayet normal olan vücut ve cinsiyet hoşnutsuzluklarını, onları sosyal medyanın da yardımıyla trans-çocuğa çevirmekte fırsat olarak gören, çocukları sakat bırakan dönüşüm ameliyatlarını ve hormon ilaçlarını fütursuzca öneren LGBTi çetesinin neler yaptığını kalemim döndüğünce yazıyorum. Geçen hafta ortaya çıkan NHS skandalı ve Dr. Hilary Cass raporunun anne ve babalara bu konuda aydınlatıcı olacağını düşündüm.

dr-hilary-cass

Dr. Hilary Cass

Dr. Hilary Cass bir İngiliz çocuk doktoru. Uzmanlığı engelli çocuklar. Dr. Cass 4 yıldır bir dosya üzerinde çalışıyor. Konusu tüm dünyada moda olan ergen çocukların cinsiyet dönüşümü, hormon bloklayıcı kullanımı, sakat bırakan dönüşüm ameliyatları ve bunları destekleyen klinikler. Dr. Cass raporunu tamamladı ve geçtiğimiz hafta “Cass Review” adı altında yayınladı. Size 388 sayfalık raporu en basit şekliyle 5 maddede özetlemeye çalışacağım:

  1. TRANS çocuk diye bir şey yoktur. Ergenlikte çocuklar cinsiyet ve vücut hoşnutsuzluğu yaşarlar ve bu gayet normaldir.
  2. Ergenlik doğal bir süreçtir ve bir sağlık sorunu değildir.
  3. Çocuklar üzerinde kullanılan hormon bloklayıcılar sağlığa zararlıdır ve kansere kadar bir çok yüksek olasılıklı riski vardır. Hormon bloklayıcıların etkileri geri çevrilemez.
  4. Çocukların sağlıklı cinsel gelişimi normal bir süreçtir ve bu sürece müdahale etmek onlara zarar verir. Özellikle sosyal medya bu süreçte çok zarar vermektedir.
  5. Çocukların ihtiyacı olan şey geri çevrilemeyen dönüşüm ameliyatları ve hormon bloklayıcılar değil psikolojik destektir.

Özetle ÇOCUKLARI RAHAT BIRAKIN demiş.

Dr. Cass ayrıca İngiltere’de faaliyet gösteren çocuk cinsiyeti dönüşüm kliniklerinin çocuklara doğru tedaviyi uygulamadıklarını, para karşılığında sonradan pişman olmayı engelleyecek psikolojik değerlendirmelerin atlandığını, pişman olan çocukların verilerinin tutulmadığını ve olumlu örneklerin öne çıkarıldığını da raporunda yazmış.

Dr. Cass’a bu süreçte ne olmuş dersiniz? Üyesi bulunduğu tüm tıp birliklerinden uzaklaştırılmış. Çalıştığı St. Thomas Hastanesi’nde itibarı düşürülerek zorunlu emekliye ayrılmış. Kim yapmış bunları? Özgürlükçü LGBT suç örgütü elbette. Ben LGBT’ye terör örgütü derken bozulanlar var. İlk görsele bakın terör örgütünün torbacıları çocuklara hormon bloklayıcı tavsiye eden eylemleri sırasında. Bu eylemler aynı zamanda sosyal medyada da paylaşılıyor ve algoritma bunları çocukların önüne kasıtlı olarak çıkartıyor.

Örgüt torbacısının elinde tuttuğu pankartta “ergenlik bir seçimdir!”, “Çocuklar, hormon bloklayıcıları deneyin!” yazıyor. Arkada da kız çocuklarının cinsiyet değiştirip sonsuza kadar mutsuz olmasından gayet hoşnut olacak bir hanım.

Sosyal medyadan bir örnek daha verelim. İkinci görsele bakınız. Görseldeki güzel kız çocuğu Seraphina Rose. Ben Afleck’in birinci eşinden olan kızı. 15. yaşında TRANS olduğunu ve adını Fin olarak değiştirdiğini ilan eden konuşmasında. Sizce sıradan bir çocuk böyle bir ilanı hem de kürsüde konuşarak yapabilir mi? Elbette bir ünlünün çocuğuysa olabilir.

 

seraphina-afleck

Seraphina Afleck

Ünlü demişken, bunlardan bizde de var. Oje süren, ruj süren, tütü giyen, etekle sokaklarda dolaşan. örgüt paçavrasıyla sahneye çıkan ünlüler… Çocukların sevdiği ünlüler… LGBT terör örgütünün taktiğidir. Ünlüleri kullanır. Hem popüler oldukları için dokunulmaz olurlar, hem propagandalarını yaymakta kullanışlıdırlar hem de onları parayla satın almak kolaydır.

Parayla satın alınamayan ünlüler de var. Bir tanesi de Harry Potter’in yaratıcısı yazar J.K. Rowling. O da 18 yaş altında çocukların sakat bırakılmasına, büyük travmalara yol açacak geri dönüşü zor işlemlerin çocuklar üzerinde uygulanmasına ve trans erkeklerin kadın haklarını çiğnemesine karşı. Elbette bedelini ödemek zorunda kaldı. İlk olarak ünlü ettiği aktör Daniel Radcliffe (Harry Potter’i oynayan) ve aktris Emma Watson (Hermoine’yi oynayan) Rowling’e karşı paylaşımlar yaptılar. Daha sonra ülkesi İskoçya’da hakkında yakalama kararı çıkartıldı. Suçu “Transfobik” olmak. İskoçya başbakanı kim? Hamza Yusuf! Kim bir Müslümanı hristiyan ülkeye başbakan seçer? Onu kullanışlı bulan küreselciler tabi ki.

j-k-rowling

J. K. Rowling

Dr. Cass’a geri dönelim. Dr. Cass sadece çocuklar üzerindeki zararları incelememiş, çocuklara zarar veren bu oluşumların ciddiyetiyle bilinen İngiliz tıp camiasına nasıl girdiğini de araştırmış. Aşağıdaki görselde bu ağı göreceksiniz.

WPATH ve NHS Endokrin Derneği bağlantıları

Bizim tıp camiamıza da sızdılar. Biraz hafızamızı tazeleyelim mi? 2023 Ağustos’unda İstanbul Üniversitesi akademik kadrosunda yer alan 11 doktorun 18 yaşın altındaki 22 çocuğa tıbbi ve kanuni ilkelere aykırı olarak ergenlik durdurucu hormonlar verdikleri iddiası patladı. İlgili doktorlar için soruşturma devam ediyor. Yani LGBT terör örgütü sadece yurtdışında faaliyet göstermiyor, ülkemizde de ellerini kollarını sallayarak geziyorlar. Özellikle akademik birimleri esir almış durumdalar.

breast-binder

Meme saklayıcı binder

Son olarak sizlere 4. görseli sunuyorum. ETSY alışveriş sitesinde TRANS çocuklar için satılan meme kapatıcı sütyen. Bunlar memelerinin büyümesinden rahatsız olan kız çocukları için satılıyor. Lezbiyen sütyeni ya da binder de deniyor. Bu korseler kız çocuklarının memelerinin gelişimini olumsuz etkiliyor ve meme kanseri riskini artırıyor. Açın ünlü alışveriş sitelerine bakın “Binder Göğüs korsesi” diye. Para her yerde tatlıdır.

Ülkemizde bir sürü gazeteci var. Bir sürü çocuk istismarı derneği var. Bir sürü psikolog, bir sürü psikiyatrist var. (Bir kaç tanesi hariç) elini taşın altına koyanı bulamazsınız? Çünkü bulaşmazlar. Çünkü bulaşanı yakar bu teröristler.

Kendimden bahsetmeyi çok sevmem. Bugün gerekli bulduğum için bahsedeceğim. Dr. Cass’ın 388 sayfalık raporunda yazdıklarını 4 yıldır yazıyorum. Röportaj için peşimden koşan TV ve Internet habercileri, “bu konuyu konuşalım” dediğimde ortadan kayboluyorlar. Dediklerimin aynını düşünen ünlüler hesabımı takip etmekten korkuyorlar. Etkinliklerim iptal ediliyor, iş birliklerim azalıyor. Bu terör örgütünün bilmediği bir şey var. Parayla işim olmaz. Şan şöhret takıntım yok. Bana yobaz ya da homofobik demelerine tınlamam. Tınladığım şey çocukların çıkarıdır. Kendiminki değil…

Bu yazıyı dilediğin platformda paylaşabilirsin!

5 1 oy
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments